Tvorba webových stránek a eShopůZaložit webové stránkyZaložit e-shop

KLMŽ

Sezóna 2016 - 2017

https://www.youtube.com/watch?v=H1WCtutVtck

      

5. 3. 2017

V kalendáři jsou zaznamenány tréninky všech kategorií na ZS v Rychnově nad Kněžnou. Páteční tréninky se všem ruší.

Rozpis zápasů

1. kolo 17. 09. 2016 sobota 

E5002 x HC Rychnov n.K. - HC Slovan Mor. Třebová 11:30 ZS RKN


2. kolo 24. 09. 2016 sobota 

E5007 E7007 HC Chrudim - Rychnov n.K./Litomyšl 9:30 


3. kolo 28. 09. 2016 středa (státní svátek) 

E5009 x HC Rychnov n.K. - HC Spartak Choceň 10:30 ZS RKN


4. kolo 01. 10. 2016 sobota 

E5016 E7016 HC Hlinsko - Rychnov n.K./Litomyšl 9:00 


5. kolo 08. 10. 2016 sobota 

VOLNO 
 

6. kolo 09. 10. 2016 neděle 

E5024 x HC Rychnov n.K. - TJ Loko Česká Třebová 11:30 ZS RKN
 

7. kolo 15. 10. 2016 sobota 

E5025 E7025 HC Dynamo Pardubice Rychnov n.K./Litomyšl výzva
 

8. kolo 22. 10. 2016 sobota 

 

E5031 x HC Rychnov n.K. - HC Spartak Polička 10:30 ZS RKN


9. kolo 27. 10. 2016 čtvrtek - podzimní prázdniny 

E5034 E7034 TJ Lanškroun - Rychnov n.K./Litomyšl 9:30 


10. kolo 30. 10. 2016 neděle

E5038 E7038 HC Slovan Mor. Třebová - Rychnov n.K./Litomyšl 9:00 


11. kolo 05. 11. 2016 sobota 

E5043 x HC Rychnov n.K. - HC Chrudim 10:30 ZS RKN


12. kolo 12. 11. 2016 sobota 


E5045 E7045 HC Spartak Choceň Rychnov n.K. - Litomyšl 9:00 


13. kolo 13. 11. 2016 neděle 

E5052 x HC Rychnov n.K. - HC Hlinsko 11:30 ZS RKN


14. kolo 17. 11. 2016 čtvrtek - státní svátek 

VOLNO 


15. kolo 19. 11. 2016 sobota 

E5060 E7060 TJ Loko Česká Třebová -Rychnov n.K./Litomyšl 9:00 


16. kolo 26. 11. 2016 sobota 

E5061 x HC Rychnov n.K. - HC Dynamo Pardubice 10:30 ZS RKN


17. kolo 03. 12. 2016 sobota 

E5067 E7067 HC Spartak Polička - Rychnov n.K./Litomyšl 9:00 


18. kolo 04. 12. 2016 neděle 

E5070 x HC Rychnov n.K. - TJ Lanškroun 11:30 ZS RKN


19. kolo 10. 12. 2016 sobota 

E5074 x HC Rychnov n.K. - HC Slovan Mor. Třebová 10:30 ZS RKN


20. kolo 17. 12. 2016 sobota 

E5079 E7079 HC Chrudim - Rychnov n.K./Litomyšl 9:30 


21. kolo 07. 01. 2017 sobota 

E5081 x HC Rychnov n.K. - HC Spartak Choceň 10:30 ZS Žamberk


22. kolo 14. 01. 2017 sobota 

E5088 E7088 HC Hlinsko - Rychnov n.K./Litomyšl 9:00 


23. kolo 21. 01. 2017 sobota 

VOLNO 


24. kolo 28. 01. 2017 sobota 

E5096 x HC Rychnov n.K. - TJ Loko Česká Třebová 10:30 ZS Žamberk


25. kolo 03. 02. 2017 pátek - pololetní prázdniny 


E5097 E7097 HC Dynamo Pardubice - Rychnov n.K./Litomyšl výzva 


26. kolo 04. 02. 2017 sobota 

E5103 x HC Rychnov n.K. - HC Spartak Polička 10:30 ZS Žamberk


27. kolo 11. 02. 2017 sobota 

E5106 E7106 TJ Lanškroun - Rychnov n.K./Litomyšl 9:30 


28. kolo 18. 02. 2017 sobota 

E5110 E7110 HC Slovan Mor. Třebová - Rychnov n.K./Litomyšl 9:00 neděle 2.10.16


29. kolo 19. 02. 2017 neděle 

E5115 x HC Rychnov n.K. - HC Chrudim 11:30 ZS Žamberk


30. kolo 25. 02. 2017 sobota čas


E5117 E7117 HC Spartak Choceň - Rychnov n.K./Litomyšl 9:00 


31. kolo 26. 02. 2017 neděle 

E5124 x HC Rychnov n.K. - HC Hlinsko 11:30 ZS Žamberk


32. kolo 04. 03. 2017 sobota 

VOLNO 


33. kolo 11. 03. 2017 sobota 

E5132 E7132 TJ Loko Česká Třebová - Rychnov n.K./Litomyšl 9:00 


34. kolo 18. 03. 2017 sobota 

 


E5133 x HC Rychnov n.K. - HC Dynamo Pardubice 11:30 ZS RKN


35. kolo 19. 03. 2017 neděle 

E5139 E7139 HC Spartak Polička - Rychnov n.K./Litomyšl 9:00 neděle 22.1.17


36. kolo 25. 03. 2017 sobota 

E5142 x HC Rychnov n.K. - TJ Lanškroun 9:00 ZS RKN
 

Soupiska

 

# Hráč Pozice Věk Narozen Výška Váha Hůl
  Samková Sandra Brankář         L
  Prokop Ondřej Brankář         L
               
  Matyáš Tomáš     17.5. 2005     L
  Preclík Ondřej     18.6. 2005     L
  Kubasa Lukáš     6.10. 2005     L
  Šimůnek Štěpán     22.6. 2005     L
  Brandejs Josef     13.6. 2006     L
  Petrášek Alex             2006      
  Jaroš Alex             2006      
  Beránek Jindřich             2006      
  Tichý Matyáš             2006      
  Holoubek Jakub             2006      
  Beier Tomáš             2006      
  Bílek Jan             2006      
  Skalník Luděk             2006      
  Prokopec Martin             2006      
  Vitek Jakub             2006      
  Šmoldas Matěj             2006      
  Vítek Rostislav             2006  

 

4.9. 2016

 

Pozorně sledujte sekci kalendář, zde najdete všechny potřebné informace o všech kategoriích.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOPlist