Sobota 23. 3. 2019      09:00 hod

Sraz na ZS v České Třebové v 8:00 hod.

Sestava: Peřina (G) -  Sklenář,  Flekr,  Rous,  Bednář R, Kutálek, Hubálek, Brožek,  Fajgl, Křenek, Beran, Fránek, Baják, Starenko

3. 2. 2019

Tento víkend odehráli mladší žáci 24. a 28. kolo krajské soutěže. V sobotu na zimním stadionu v Rychnově nad Kněžnou přivítali tým ze Skutče a v neděli se vydali do Poličky. Svoji premiéru měl v brance mladších žáků Radim Sklenář. Ve 28. minutě sobotního zápasu Divočáci prohrávali 2:8. Nakonec se jim podařilo takto velký skórový rozdíl stáhnout, ovšem na výhru to nestačilo. Konečný stav zápasu 9:11. V neděli v Poličce byl zápas velice vyrovnaný. Dlouhou dobu se hrálo za stavu 4:4, nakonec se v 59. Jakubovi Bednářovi podařilo střelit vítězný gól. Konečný stav zápasu 4:5.

Sobota: SK Žamberk - Skuteč  9:11; branky: Rous - 6, Baják - 2, Bednář 1

Neděle: Polička - SK Žamberk 4:5; branky: Bednář 4, Flekr - 1

13. 1. 2019

Dne 12. 1. se odehrálo již 19. kolo ligy mladších žáků. SK Divočáci museli využít jako domácí ledovou plochu zimní stadion v Chocni.  Tentokrát si roli kapitána vyzkoušel Matěj Fránek. Celý zápas byl herně vyrovnaný, ovšem Divočákům se podařilo proměnit více střel na bránu soupeře, a to celkem osmkrát.  Dvorním střelcem týmu byl Matěj Rous. Domů si Divočáci přivezli výhru 8:4.

Sestava: Chromková (G) - Fránek, Rous, Bednář R., Kutálek, Flekr,  Hubálek, Brožek,  Grus, Křenek,  Baják, Peřina

Branky: Rous - 8

07. 12. 2018

V sobotu 1. 12. 2018 se odehrálo již 13. kolo ligy mladších žáků. Opět byl využit pro odehrání domácího zápasu stadion v Rychnově nad Kněžnou. Zápas byl odehrán v režii domácích Divočáků s výsledkem 16:1

Sestava: Chromková (G) - Grus,  Fránek, Flekr, Bednář J., Rous,  Vítek, Kutálek, Bednář R., Hubálek, Brožek,  Beran, Starenko, Peřina, Fajgl

Branky: Bednář - 7, Flekr - 3, Rous - 4, Brožek - 2

25. 11. 2018

Dne 24. 11. se odehrálo 12. kolo ligy mladších žáků, a to na novém krásném zimním stadionu v Čáslavi.  Zápasu se neúčastnil stávající kapitán Jakub Bednář a tak si jeho roli vyzkoušel Matěj Rous. I pod jeho vedením se týmu dařilo, celý zápas probíhal víceméně v režií hostů. Domů si Divočáci přivezli výhru 1:10.

Sestava: Chromková (G) - Fránek, Bednář R., Kutálek, Flekr,  Rous, Hubálek, Brožek, Fajgl, Grus, Křenek, Vítek

Branky: Vítek - 2, Fránek - 4, Rous - 4

17. 11. 2018

Během posledních 14 dnů bylo odehráno 10. a 11. kolo ligy mladších žáků, v sobotu 10. 11. 2018 ve Žďáru nad Sázavou a 17. 11. 2018 v Moravské Třebové. 10. kolo bylo odehráno převážně v režii soupeře, o čemž svědčí i výsledek 12:4. Následně 11. kolo bylo velmi napínavé, na konci druhé třetiny se do šatny odcházelo za stavu 5:5. Ve třetí třetině se Divočákům podařil obrátit stav utkání v jejich prospěch a přivezli si domů výhru 5:10.

Sestava Žďár nad Sázavou: Chromková (G) - Grus,  Fránek, Flekr, Bednář J., Rous,  Baják, Kutálek, Bednář R.,  Brožek,  Starenko, Peřina, Křenek, Fajgl

Branky: Fránek - 1, Bednář - 2, Rous - 1

Sestava Moravská Třebová:   Chromková (G) - Grus,  Fránek, Fajgl, Flekr, Bednář J., Rous,  Baják, Kutálek, Bednář R., Hubálek,  Beran, Brožek

Branky: Fránek - 1, Bednář - 6, Rous - 2, Flerk - 1

28. 10. 2018

V sobotu 27. 10. se na zimní stadionu ve Skutči konalo již 8. kolo ligy mladších žáků. Zápas probíhal ve stejném duchu, jako ten minulý. Zápas byl hrou vyrovnaný, ovšem soupeři se nepodařilo zakončit útok brankou. V týmu byl přivítán nováček - Patrik Fajgl.  Nakonec jsme si domů přivezli další vítězství.

Sestava: Chromková (G) - Bednář J., Beran, Fránek, Bednář R., Kutálek, Starenko, Flekr,  Rous, Hubálek, Brožek, Fajgl, Grus, Křenek

Branky: Bednář - 10, Rous - 2, Fránek - 1

21. 10. 2018

O tomto hokejovém víkendu se mladších žákům opět dařilo. V sobotu se odehrálo na zimním stadionu ve Skutči odložené 1. kolo. První dvě třetiny byly vyrovnané a proto velice napínavé, třetí třetina se pak odehrála v režii hostů.  Nakonec si Divočáci přivezli domů výhru 6:15. V neděli pak následovalo již 7. kolo této soutěže. Sváteční  ráno bylo věnováno cestě do Poličky. Celý zápas byl odehrán ve velmi svižném tempu, do naší branky spadly čtyři branky, brankaře soupeře se podařilo překonat třináctkrát.

Sestava Skuteč: Chromková (G) - Grus,  Fránek, Flekr, Bednář J., Rous,  Baják, Kutálek, Bednář R., Hubálek, Brožek,  Starenko

Branky: Fránek - 2, Bednář - 8, Rous - 4, Flekr - 1

Sestava Polička:   Chromková (G) - Grus,  Fránek, Flekr, Bednář J., Rous,  Baják, Kutálek, Bednář R., Hubálek, Brožek, Vítek J., Starenko

Branky: Fránek - 2, Bednář - 5, Rous - 6

14. 10. 2018

Dne 13. 10. 2018 se na zimním stadionu v Chotěboři konalo 6. kolo ligy mladších žáků. První třetina zápasu byla trochu ospalejší, neboť Divočáci museli na svůj další zápas vyrazit v časných ranních hodinách, ale další dvě třetiny už byla hra trochu živější. Branku opět strážila Janička Chromková a velmi úspěšně.  Kluci s Janičkou si  domů přivezli výhru 4:12.

Sestava: Chromková (G) - Bednář J., Beran, Fránek, Bednář R., Kutálek, Flekr, Vítek J., Rous, Baják, Brožek, Křenek

Branky: Bednář - 5, Rous - 6, Fránek - 1

7. 10. 2018

5. kolem pokračovala 6. 10. 2018 krajská liga mladších žáků. Mladší žáci opět využili domácího ledu v Rychnově nad Kněžnou. Šatna hostů přivítala tým - Stadion Nový Bydžov. V brance se opět zabydlela J. Chromková. Domácí tým byl posilněn J. Vítkem (hráč starší přípravky).  Soupeři se nepodařilo proměnit střely na bránu a nakonec celý zápas skončil vítězstvím domácího týmu 19:1.

Sestava: Chromková (G) - Bednář J., Beran, Fránek, Bednář R., Kutálek, Starenko, Flekr, Vítek J., Rous, Baják, Hubálek, Brožek

Branky: Bednář - 10, Rous - 2, Fránek - 3, Vítek - 2, Starenko - 1, Baják - 1

30. 9. 2018

Poslední zářijový víkend zahájila svou hokejovou sezónu kategorie mladších žáků (ročník 2007 a 2008). V pátek 28. 9. 2018 odehráli 1. kolo na domácím ledě v Rychnově nad Kněžnou se soupeřem ze Žďáru nad Sázavou. První gól této sezóny střelil do soupeřovi branky kapitál týmu Jakub Bednář. I přes konečnou výhru domácích Divočáků se soupeři podařilo proměnit 9 střel. Konečný výsledek 19:9.

V sobotu Divočáci odehráli 2.kolo krajské soutěže v Moravské Třebové, zápas se vyvíjel gólově trochu jako ping-pong, v  poslední třetině se již nepodařilo vyrovnaný stav udržet a nakonec jsme si domů přivezli prohru 15:10.

Role brankaře se v obou zápasech úspěšně zhostila Janička Chromková.  Oba zápasy Divočáci odehráli v deseti hráčích a premiérově si "velký hokej" zahrál Tomáš Hubálek a Adam Beran.

Sestava RK: Chromková (G) - Bednář J., Beran, Fránek, Bednář R., Kutálek, Starenko, Flekr, Křenek, Rous, Baják

Branky: Bednář - 10, Rous - 7, Flekr - 2

Sestava MT: Chromková (G) - Bednář J., Beran, Bednář R., Kutálek, Starenko, Flekr, Křenek, Rous, Baják, Hubálek

Branky: Bednář - 5, Rous - 3, Flekr - 2

Příští zápas bude odehrán  v Rychnově nad Kněžnou, a to 6. 10.  2018 – soupeř HC Čáslav.

14. 9. 2018

Liga mladších žáků "D" 2007-2008, skupina "27"

Účastníci:  HC Čáslav, HC Chotěboř, HC Spartak Polička, HC Skuteč, SK Žamberk, SKLH Žďár nad Sázavou,  HC Slovan M. Třebová

Herní systém: čtyřkolově, tj. 24 utkání, 28 termínů

Hrací dny: soboty + svátek 28. 9. 2018 a 4 vložené neděle, s ohledem na možné kolize na ZS mohou být utkání odehrána i v neděli nebo kdykoliv po dohodě soupeřů

Zahájení: sobota 15. 9. 2018                                                                 Ukončení: sobota 23. 3. 2019