8. SK Žamberk 20 76:67 26
9. TJ ORLI Lanškroun B 20 76:119 14
10. HC Verměřovice 20 47:141 12
11. TJ SOKOL Semanín 20 44:124  5

V neděli 18.3. 2012 jsme zavítali do Lanškrouna k poslednímu zápasu této sezóny proti mužstvu domácího Lanškrouna.

V 16:45 padlo úvodní buly. Prvních deset minut zápasu se hrál vyrovnaný duel. Od jedenácté minuty jsme začali soupeře přehrávat a v čase 10:32 otevřel skóre zápasu Daniel Vábr po asistenci Martina Brožka 1:0yes. Soupeře jsme tlačili, čas 13:57 se k odraženému puku dostal dobře pozičně postavený Daniel Vábr a střelou pod víko nedal domácímu gólmanovi šanci zvýšil na 2:0yes. Dostali jsme se do herní pohody a hráli jsme pěkný hokej a v čase 17:45 se prosadil Martin Brožek po asistenci Daniela Vábra navýšil na 3:0yes. Tím skončila První třetina.

Střely na bránu 7:7.

V podobném duchu se odvíjel i začátek druhé třetiny, soupeře jsme nepustili do výraznější šance a v čase 28:30 se dostal v oslabení po pasu od Vladimíra Blechy do úniku David Brožek a prostřelil domácího gólmana 4:0yes. Za tři minuty 31:29 se podruhé gólově prosadil Martin Brožek po nahrávce od Jaroslava Flekra 5:0yes. Pět minut poté čas 36:23 vymíchal tři soupeřovy hráče Jaroslav Flekr  a střelou nad vyrážečku navyšoval na 6:0yes. Tímto výsledkem skončila i druhá třetina.

Střely na bránu 6:10.

Do třetí třetiny jsme nastoupili v herní pohodě, kdy se v čase 43:36 trefil po asistenci Petra Nosála Radek Vencl 7:0 yesa 43:51 po asistenci Jaroslava Zářeckého navýšil Petr Nosál již na 8:0yes. Poté jsme přestali bruslit, čehož soupeř využil a během devíti minut nám vsítil čtyři gólyno.

To bylo ovšem vše, konec zápasu jsme si pohlídali a nepřipustili další komplikace. Skóre zápasu se závěrečnou sirénou 8:4.

Střely na bránu 6:6.

V posledním zápase sezóny jsme si hokej užili a hráli jako tým!!!!!yesyesyes

Ve středu 7.3. 2012 jsme zavítali do Chocně k zápasu s celkem Voděrad.

V první třetině jsme si vypracovali několik pohledných šancí a dá se říci, že jsme soupeře drželi pod souvislým tlakem po celou třetinu. Střelecky jsme se však neprosadili. V čase 19:50 po chybě  na naší modré čáře se zmocnil puku soupeř a  v samostatném nájezdu prostřelil našeho gólmana 0:1.

Střely na bránu 9:6.

Ze začátku druhé třetiny jsme se nestihli ani rozkoukat a puk se třepetal v síti za naším gólmanem 31:16 0:2. Hráli jsme dobrý hokej, ale střelecké trápení dále pokračovalo. V čase 38:33 se krásnou ranou od modré čáry trefil Martin Brožek po nahrávce Martina Vítka a korigoval na 1:2. Tím skončila i druhá třetina.

Střely na branku 8:5.

Ve třetí třetině v čase 52:02 prostřelil soupeř našeho gólmana po třetí a navýšil tak na 1:3.

Poté se v čase 55:38 trefil Petr Nosál po nahrávce Jaroslava Zářeckého 2:3. Dál pokračovalo dobývání soupeřovy brány, tlak se stupňoval, ale gól přišel do naší sítě. Po pravém křídle se  rozjel soupeřův útočník a podle hesla" když nevíš co s pukem tak vystřel" vystřelil puk od modré na naší bránu a ten zapadl za našeho gólmana 56:43 2:4. Odpovědět jsme již nedokázali a tak zápas i skončil.

Střely na bránu 13:7.

sobotu 3.3. 2012 jsme zavítali na zimní stadion do Rychnova na tradiční derby proti celku Dlouhoňovic.

Od úvodního vhazování bylo zřejmé, že se bude hrát rychlý a tvrdý duel, což se potvrdilo hned v úvodních minutách. Soupeř byl v počátku utkání aktivnější a začal nás přehrávat. Nedařilo se nám dostat se do tempa, tak v čase 6:06 otevřel skóre utkání Tomáš Plundra 0:1. Soupeř byl rychlejší a náš tým působil ospalým dojmem. V šestnácté minutě 15:42 přišel trest v podobě dalšího gólu, do naší sítě se trefil opět Tomáš Plundra a navýšil na 0:2. Poté jsme se probrali z letargie a konečně začali hrát náš hokej. To přineslo i kýžený gól do sítě soupeře, kdy se trefil v čase 17:48 Petr Nosál po nahrávce Tomáše Brožka 1:2. Vyrovnali jsme krok s dobře hrajícím soupeřem a odcházeli do kabin po první třetině za stavu 1:2.

Střely na bránu 3:8.

Vstup do druhé části se nám vůbec nevydařil, hned v úvodu čas 20:17 se trefil do naší sítě  potřetí Tomáš Plundra 1:3 a zaznamenal hattrick. Naštěstí dvougólové vedení soupeře nevydrželo dlouho, kdy náš druhý gól vstřelil v čase 22:59 Jaroslav Zářecký po nahrávce Jaroslava Flekra 2:3. V polovině druhé třetiny nás soupeř dostal do obrovského tlaku, který se náš trenér pokusil přerušit oddechovým časem. Po jeho uplynutí se ovšem prosadil soupeř, kdy se do naší klece trefil 29:30 Jaroslav Macháček a navýšil na 2:4. Odpověď přišla záhy 32:23 kdy se trefil náš kapitán Tomáš Brožek po asistenci Tomáše Diblíka 3:4. To nám vlilo krev do žil. Poprvé v utkání jsme začali soupeře přehrávat a v čase 36:23 se podařilo překonat brankáře soupeře Martinovi Brožkovi po nahrávce Martina Vítka a vyrovnat tak skóre utkání na 4:4. Vyrovnaný stav ovšem vydržel necelé dvě minuty 37:56,  kdy na 4:5 navyšoval Keprta Marek. Hrál se diváckému oku lahodící hokej až do konce druhé třetiny.

Střely na bránu 11:10

Ve třetí třetině se v čase 42:09 podruhé gólově prosadil Petr Nosál po nahrávce Davida Kubíčka a vyrovnal skóre na 5:5. Celá třetí třetina se hrála ve svižném tempu, kdy jsme byli lepší, ale několik šancí jsme neproměnili. V čase 57:39  při našem oslabení skóroval před naší bránou zcela osamocený Jaroslav Macháček 5:6. Následovala hra bez brankáře, kdy se po soupeřově faulu hrálo 6:4, přišel drtivý tlak našeho týmu, ale soupeř se ubránil a zápas udržel při konečném stavu 5:6.

Střely na bránu 7:6

Vyloučení 9:9

Diváků 213

V zápase jsme doplatili na naše vyloučení když soupeř při našem oslabení skóroval 3x.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

V sobotu 25.2. 2012 jsme přivítali na našem stadionu celek Čestic.

Od začátku se hrál rychlý a vyrovnaný duel se šancemi na obou stranách. V čase 16:33 se v oslabení trefil hostující tým a otevřel skóre zápasu 0:1. Tím skončila  i první třetina.

Střely na branku 8:9.

Ve druhé třetině v čase 25:12 se opět při naší přesilovce podařilo skórovat soupeři a navýšil na 0:2. Poté v čase 29:10 se po krásné hokejové akci trefil David Kubíček po asistenci Tomáše Brožkayes 1:2. Zápas se odvíjel ve svižném tempu. Soupeři se v čase 37:41 podařilo navýšit na 1:3 a tím skončila i druhá třetina.

Střely na branku 9:10.

Do třetí části jsme nastoupili odhodláni zápas otočit, ale po několika neproměněných šancích začal soupeř trestat naše chyby  a navýšil tak skóre zápasu 49:53, 52:37, 57:18 a 58:45 na konečných 1:7. Těchto posledních jedenáct minut jsme přestali hrát, plnit úkoly trenéra, soupeř byl lepší ve všech herních činnostech a po zásluze vyhrál 1:7.

Střely na branku 7:7

Vyloučení 5:8

Na zápas musíme zapomenout a poctivě se připravit na sobotní utkání s celkem Dlouhoňovic!!!

Dekujeme všem divákům za podporu a hezkou hokejovou atmosféru.yes

V sobotu 18.2. 2012 jsme zavítali na ZS do České Třebové k mistrovskému utkání proti celku Semanína.

Zápas se od začátku vyvíjel velmi vyrovnaně. Hrál se velice tvrdý duel, kdy soupeř dohrával každý souboj a znepříjemňoval nám tak naši hru. V první třetině se nám, ani soupeři nepodařilo skórovat a tak se do kabin odcházelo za nerozhodného stavu 0:0.

Střely na bránu 11:6.

Ve druhé třetině v čase 36:39 po nahrávce Jaroslava Flekra otevřel skóre utkání Tomáš Diblík 1:0.

Do konce druhé třetiny již branka nepadla 1:0. V průběhu třetiny došlo ke zranění Jaroslava Zářeckého pro kterého tímto zápas skončil.

Střely na bránu 13:2.

Třetí třetinu jsme zápas chtěli uklidnit vstřelením branek a dohrát v klidu a bez zranění. V čase 43:29 nahrál Tomáš Diblík puk Danielovi Vábrovi a ten přidal druhý gól do soupeřovy brány 2:0. Po třech minutách v čase 46:42 přidal gól Tomáš Brožek po asistenci Davida Kubíčka a navýšil na 3:0. Soupeř se nevzdal a během jedné minuty 50:52 a 51:34 korigoval skóre na 3:2. V čase 54:47 se po nahrávce Tomáše Diblíka trefil Petr Nosál 4:2 a zápas uklidnil. Do koce již brána nepadla, tak jsme si z Třebové odvezli vydřené vítězství.

Střely na bránu 12:5.

Vyloučení 4:7

Využití 2:0

Děkujeme divákům za podporu a těšíme se na další zápas.

V Neděli 12.2. 2012 k nám zavítal soupeř z Řetové.

Věděli jsme, že to bude úplně jiný zápas než v pátek a tak jsme nastoupili dobře namotivováni. První třetinu jsme začali famózně, kdy v 52 vteřině po nahrávce Petra Nosála otevřel skóre zápasu Radek Vencl 1:0. V čase 3:41 po nahrávce Jaroslava Flekra navýšil na 2:0 Tomáš Brožek. Soupeř byl očividně zaskočen. Poté se hra vyrovnala. V čase 8:31 jsme obdrželi gól na 2:1. Třetina se dohrála s několika slibnými šancemi na obou stranách.

Střely na branku 7:6.

Ve druhé třetině jsme polevili a soupeř začal úřadovat, kdy nám v průběhu sedmi minut nasázel tři góly. Soupeř nás ve druhé třetině přehrál a otočil skóre utkání na 2:4.

Střely na branku 7:11.

Po bouři v kabině jsme nastoupili do třetí třetiny odhodláni již neinkasovat. Nedařilo se nám vstřelit gól i když třikrát zvonila tyč soupeřovy brány. Za neproměněné šance přišel trest v podobě gólu do naší sítě v čase 45:24 na 2:5 a 51:56 na 2:6. V závěru utkání čas 56:17 se nám podařilo korigovat skóre po nahrávce Petra Nosála se mezi nohy soupeřova brankáře trefil David Brožek 3:6. Tímto výsledkem utkání skončilo.

Vyloučení 7:5

Děkujeme divákům za podporu a skvělou hokejovou atmosféru.

V pátek 10.2. 2012 jme přivítali na našem domácím hřišti mužstvo Verměřovic.

V tomto utkání jsme byli favoriti, což jsme potvrdili a za třeskutého mrazu jsme soupeři nedali sebemenší šanci.

V zápase se do soupeřovy brány trefili: Kryštof Chmelan, Petr Nosál, Martin Vítek, Jiří Šlesingr, Tomáš Diblík, Jaroslav Flekr a Tomáš Brožek 4x. Za soupeře Leoš Nerad. Utkání jsme dotáhli do vítězného konce a s přehledem jsme zvítězili v poměru 10:1

Děkujeme hrstce diváků která nás v krutém mrazu přišla podpořit.

V sobotu 4.2. 2012 jsme zavítali na mistrovské utkání do Králík.

Utkání začalo v 15:00 na dobře připravené ledové ploše. Od úvodního vhazování jsme byli aktivnější a soupeře jsme přehrávali. Na těžkém přírodním ledě se podařilo v dvojnásobné přesilové hře v čase 6:47 po nahrávce Radka Vencla otevřít skóre Kryštofu Chmelanovi 0:1. Hrál se rychlý hokej plný osobních soubojů a pěkných hokejových akcí.

Střely na branku 8:6.

Ve druhé třetině jsme polevili a přestali jsme bruslit, čehož dokázal využít soupeř, kdy se v čase 26:29 do naší brány trefil David Paulus a srovnal stav utkání na 1:1. Zanedlouho v čase 28:32 střelou mezi betony našeho brankáře otočil skóre zápasu na 2:1 Jiří Hlava st.

Vedení soupeře však netrvalo dlouho, v čase 29:40 se po pravém křídle uvolnil David Kubíček a domácímu brankaři vymetl krásnou střelou růžek brány. Do konce druhé části již branka nepadla a tak se do šaten odcházelo za stavu 2:2.

Střely na branku 9:12.

Ve třetí třetině branka nepadla, o to více bylo vyloučených. Utkání dospělo až k samostatným nájezdům. Hned první nájezd proměnil krásnou kličkou Tomáš Diblík a jelikož se soupeři nepodařilo ani jednou překonat našeho dobře chytajícího brankáře Petra Bečku, vydřeli jsme dva body 2:3.

Střely na branku 6:12.

Vyloučení 7:12

Využití 1:1

Za zmínku stojí i špatný výkon rozhodčích (Brejša, Brokeš), kteří zápas nezvládali!!!

V pátek 27.1. 2012 jsme na našem domácím hřišti přivítali celek HC Rychnov nad Kněžnou.
Za mrazu který dosahoval -15ºC jsme rozehráli utkání v němž jsme pomýšleli na vítězství.
Od úvodního vhazování byla aktivita na naší straně, ale i soupeř se dostal do několika slibných šancí. V čase 13:22 se puk dostal na hůl Tomáše Brožka a ten ranou od modré vybídl ke skórování Petra Nosála, který krásnou tečí pod horní tyč otevřel skóre zápasu na 1:0. Soupeř z několika šancí vytěžil maximum když po pěkné individuální akci v čase19:19 vyrovnal stav zápasu na 1:1 Filip Sveřepa. Střely na branku 17:9.

Ve druhé třetině jsme začínali proti soupeři hrajícímu v 11 hráčích získávat převahu, což korunoval v čase 35:26 po nahrávce Jaroslava Zářeckého nekompromisní střelou nad beton hostujícího brankáře Jaroslav Flekr 2:1. Do konce druhé části již branka nepadla, tak se odcházelo do kabin za stavu 2:1. Střely na branku 17:6.

Do třetí třetiny jsme nastoupili odhodláni navýšit skóre a neinkasovat.
V čase 42:27 se nám zásluhou Jaroslava Flekra podařilo navýšit skóre na 3:1. Soupeř ovšem nepřestal hrát a v čase 46:51 vstřelil druhý gól Oldřich Čevora, kterým korigoval na 3:2.
Tato branka soupeře nakopla k závěrečnému tlaku, nám se nepodařilo proměnit několik vyložených šancí a po nedodržování taktických pokynů trenéra přišel trest v podobě gólu do naší sítě, který dal v čase 58:14 Filip Sveřepa 3:3. Tímto výsledkem skončila třetí třetina a šlo se do samostatných nájezdů ve kterých se žádný domácí střelec neprosadil a soupeř proměnil nájezdem Petra Moravce a rozhodl tak o konečném výsledku 3:4. Střely na branku 11:8 (celkem 45:23).

Děkujeme divákům za skvělé povzbuzování a těšíme se na další zápas. wink

V sobotu 14.1. 2012 jsme na svém domácím hřišti přivítali celek z Chocně.

Od úvodního vhazování se začalo vyvíjet pohledné utkání s velice zkušeným týmem Chocně, za který nastoupil v roli kapitána náš dlouholetý spoluhráč a kamarád Radek Adámek. Hrál se vyrovnaný a rychlý hokej. V čase 9:25 po chybě v naší obraně vstřelil branku Chocně Veselý Josef a tímto výsledkem se uzavřela první třetina. Střely na branku v poměru 7:14.

Do druhé třetiny jsme nastoupili s odhodláním neinkasovat, ale to se nám nepodařilo když v čase 23:59 vstřelil branku Švec Robert a zvýšil tak vedení soupeře na 0:2. I náš tým měl několik šancí na vstřelení gólu, ale korigovat se nám nepodařilo. Střely 12:10.

Ve třetí části jsme předváděli bojovný výkon, kdy se nám ve 45 minutě podařilo dostat puk za soupeřova brankáře, ale pro postavení hráče v brankovišti nám po poradě rozhodčích branku neuznali. Následně v čase 46:36 navýšil soupeř své vedení gólem Kadocha Milana na 0:3. V čase 47:23 se rozjel po levém křídle Martin Brožek a prudkou ranou od modré čáry prostřelil brankáře hostí 1:3. Náš tlak před soupeřovou bránou narůstal což přineslo další skórování do soupeřovy brány, kdy se puk dostal před skvěle pozičně postaveného Daniela Vábra, který po krátkém zpracování vymetl pavučiny pod víkem soupeřovy klece. Po tlaku a bojovné hře se nám již nepodařilo vstřelit gól a utkání ukončila siréna za konečného stavu 2:3. Střely 5:8.

Děkujeme divákům za skvělou hokejovou atmosféru a těšíme se na další utkání wink

V neděli 8.1. 2012 jsme zavítali do Rycnova nad Kněžnou k mistrovskému utkání s týmem Rychnova.

Od úvodních minut se utkání začalo vyvíjet v rychlém tempu, po vyrovnané první třetině se odcházelo do kabin za vyrovnaného bezbrankového stavu. Do druhé třetiny jsme nastoupili rozhodnuti vstřelit gól což se nám nepodařilo, ale soupeře jsme přestříleli 22:3. Hrál se krásný, rychlý hokej plný osobních soubojů a krásných akcí. Na začátku třetí třetiny se po krásné hokejové akci podařilo otevřít skóre Petru Nosálovi. Pět minut před koncem třetí třetiny se soupeři podařilo vyrovnat a tento stav vydržel až do závěrečné sirény. V samostatných nájezdech se nám nepodařilo vstřelit branku a soupeř proměnil dva nájezdy a utkání vyhrál poměrem 2:1po SN

Děkujeme fanouškům za úžasnou hokejovou atmosféru!!!