Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Aktuálně

Sezóna 2018 - 2019

 

5. 8. 2018

Příměstský tábor - termín 20. 8. - 24. 8. 2018 

Zahájení: Zimní stadion, Rychnov nad Kněžnou, pondělí 20. 8. 2018, 7:00 - 9:00.
 
PROGRAM:

07:00 – 09:00 – Ranní hlídání dětí (po domluvě)
09:00 – 09:50 – První sportovní blok
09:50 – 10:10 – Pauza + 1. svačina
10:10 – 11:00 – Druhý sportovní blok
11:00 – 13:00 – Oběd + polední klid
13:00 – 13:50 – Třetí sportovní blok
13:50 – 14:10 – Pauza + 2. svačina
14:10 – 15:00 – Čtvrtý sportovní blok
15:00 – 17:00 – Odpolední hlídání dětí (po domluvě)

 

Během sportovních bloků si děti vyzkouší sporty jako např. frisbee, volejbal, balanční cvičení, slackline, prvky nového cirkusu a další známé i méně známé sporty a pohybové aktivity.  

Konkrétní sporty budou zvoleny dle počasí, vždy však minimálně den předem.

 

Stravování:

Obědy: Školní jídelna RK

Svačiny: Pekařství Křížek (2x denně)

 

S sebou:

Dětí potřebují mít odpovídající sportovní oblečení a obuv, jak na ven, tak i do haly. Vhodné je sledovat předpověď počasí a přizpůsobit tak jejich vybavení.

- Všechny děti POTŘEBUJÍ láhev na pití, ideálně označenou vlastním jménem.

- Na odpolední pauzy si děti mohou donést vlastní stolní hry, karty, knihy NE MOBILNÍ TELEFONY, TABLETY atd. !

Jediné speciální vybavení potřebné k realizaci aktivit jsou plavky a cyklistická přilba (na skateboarding).  

 

Platební údaje:

Cena: 2100,- (původních 1900,- Kč navýšeno o 200,- Kč kvůli parkouru a lasergame v Hradci Králové)
Číslo účtu:  1025953902/6100
Variabilní symbol: datum narození bez mezer

 

Další informace:

David Šverák - 732 944 398
Martin Lysák - 605 971 697
www.primestakyrk.cz

endorfin.rk@gmail.com

 


 

Sezóna 2017 - 2018

  

 

4. 5. 2018

Oddíl ledního hokeje - suchá příprava

V termínu od 15. 5. 2018 do 22. 6. 2018 bude na zimním stadionu v Žamberku probíhat suchá příprava, vždy v  úterý a pátek.  

Ročník 2009 a ml.                                     17,00 hod     -      18,15 hod

Ročník 2008 a st.                                       18,15 hod    -       19,30 hod

S sebou sportovní oblečení, hokejku, rukavice a pití !!!!!

3. 3. 2018

KEMPY v Hradci Králové

Ahoj Všem,

po jarních prázdninách se znovu na našem zimním stadionu rozjíždí kempy techniky bruslení a střelby, kempy brankařů a útočníků a obránců. V pondělí 5.3.2018 bude kemp techniky bruslení a střelby pro hráče ročníku 2008 a mladší pod vedením Patrika Stehna, hlásit se můžete na jeho email : patrik.stehno@mountfieldhk.cz . Dále v pondělí 12.3.2018 bude kemp útočníků a obránců pro ročníky 2004 – 2007 pod vedením Jiřího Janouška, hlásit se můžete na jeho email : jiri.janousek@mountfieldhk.cz  . Kemp brankařů bude upřesněn dle vývoje Play-off A týmu a mládežnických kategorií, info můžete získat u Filipa Luňáka na emailu: filip.lunak@mountfieldhk.cz , prosím o předání této informace v klubech , děkuji a přeji hezký den.

Martin Stehno, vedoucí sportovních tříd

MOUNTFIELD HK a.s.

+420 776 712 302

martin.stehno@mountfieldhk.cz

www.mountfieldhk.cz

 

30. 1. 2018

„Pojď hrát hokej“ na zimním stadionu v Žamberku

Nedělní dopoledne 28. 1. 2018 patřilo na zimním stadionu v Žamberku náborové akci malých hokejistů v rámci akce ČSLH Týden hokeje.  SK Žamberk, z. s. tuto akci pořádal již potřetí. Tentokrát se náborové akce zúčastnilo 18 dětí.  V rámci registrace byli rodiče s dětmi přivítáni, seznámeni s akcí a programem. Děti byly obdarovány drobnými dárky s hokejovou tématikou, nejzajímavějším byl reprezentační dres, na který bylo dětem napsáno jejich jméno.  Nejen na ledové ploše bylo pro děti připraveno mnoho zábavy.

V jedné ze šaten zimního stadionu byli rodiče seznámeni prostřednictvím prezentace s hokejovým oddílem SK Divočáci Žamberk, s četností tréninků, s nutnou hokejovou výzbrojí a s dalšími důležitými informacemi v souvislosti s ledním hokejem.  

Mezitím si děti vyzkoušely v rámci tzv. suché přípravy střelbu na branku s tenisákem.  Dalším „suchým“ stanovištěm byla slalomová dráha.  Následně pomohl realizační tým dětem s oblékáním nutné výzbroje, aby mohly vyrazit na ledovou plochu a vyzkoušet si bruslení a lední hokej v praxi. Na ledové ploše se děti rozdělily do družstev.  Na kluzišti byly pro děti připraveny čtyři stanoviště, kde si za asistence šesti licenciovaných trenérů vyzkoušely své bruslařské dovednosti.  Na jednom ze stanovišť si děti mohly přímo zkusit minihokej se střelbou na malé branky, na dalším stanovišti byly pro děti připraveny  kužely, s malými pneumatikami a míčky, se kterými za pomocí trenéra plnily různé úkoly. Dalšímu stanovišti vládl brankař, jeden ze stávajících „Divočáků“, kde se ho malí účastníci pokoušeli překonat, poslední stanoviště bylo ve stylu hry „ mrazík“. Celá akce byla z ampliónu doprovázena dětskými písničkami, mezi kterými nechyběla ani hokejová hymna skupiny Děda Mládek Illegal Band.     

Pro rodiče i děti připravila nakonec „žamberecká přípravka“ ukázku tréninku a modelového utkání v minihokeji.   Toto hokejové nedělní dopoledne bylo ukončeno pořízením společné fotografie všech zúčastněných „malých hokejistů“.  I když akci nedoprovázelo sluníčku, ale jemné mokré kapky, z usměvavých tváří dětí bylo vidět, že jim počasí vůbec nevadí.

 

Realizační tým SK Žamberk tímto děkujeme panu Davidu Kerschbaumovi za zdokumentování celé akce.

Fotodokumentace:  https://davker.rajce.idnes.cz/Pojd_hrat_hokej_-_Zamberk2018

 

 

5. 3. 2017     -      Orlický deník  

Dne 27. 2. 2017 se v Divišově divadle v Žamberku uskutečnil 12. ročník udílení cen TALENT. Do kategorie "Sport družstva" byli nominováni i SK Divočáci Žamberk, oddíl ledního hokeje, ročník 2007 a ml.   

Článek: http://orlicky.denik.cz/kultura_region/cenu-ziskali-sportovci-i-vcelar-20170301.html

 

29. 1. 2017 

Hokejová sobota na Zimní stadionu v Žamberku

Dne 28. 1. 2017 se ve 14,30 hodin na zimním stadionu v Žamberku uskutečnila poprvé akce v rámci Týdne hokeje.  Rodiče s dětmi byli přivítáni a pokud měli rodiče zájem,  byly jejich děti do tohoto projektu zaregistrovány. „Malí hokejisté“ byli obdarováni dárky s hokejovou tématikou, nejzajímavějším byl reprezentační dres.   V 15,00 hodin byli rodiče v jedné ze šaten seznámeni prostřednictvím prezentace s klubem SK Žamberk, s četností tréninků, s nutnou hokejovou výzbrojí a s dalšími důležitými informacemi v souvislosti s ledním hokejem.  Mezitím si děti vyzkoušely v rámci tzv. suché přípravy střelbu na branku s tenisákem.  Dalším stanovištěm byl plechovkový terč a překážková dráha.   Vzhledem k tomu, že náš zimní stadion není krytý, mohl realizační tým připravit dětem malé překvapení s využitím nahromaděného sněhu.  Pozornosti tedy neušla uměle vytvořená „pytlová“ dráha, která byla speciálně pro děti na dnešní den postavena. Následně pomohl realizační tým složený z maminek a sester stávajících malých hokejistů dětem s oblékáním nutné výzbroje, aby mohly vyrazit na ledovou plochu a vyzkoušet si bruslení a lední hokej v praxi.  Pro tu pravou hokejovou atmosféru, byly tváře dětí pomalovány žluto-černými bojovými barvami Divočáků ze Žamberka.  Na ledové ploše se děti rozdělily do družstev.  Na kluzišti bylo pro děti připraveno pět stanovišť, kde si za asistence trenérů zkoušely své bruslařské dovednosti.  Na prvním stanovišti čekal na děti slalom zakončený střelbou na balón v bráně, na druhém stanovišti byla připravena překážková dráha opět ukončena střelbou na bránu, na dalším stanoviště na děti čekala hra „veverky“.  Na čtvrtém a pátém stanovišti byl pro „malé začínající hokejisty“ připraven fotbal a hra „mrazík“.   Na konec si trenéři rozdělili děti do dvou mužstev a ty si mohly vyzkoušet ve třetinách hřiště minihokej. Zatímco se devítiletí „Divočáci“ z hokejového klubu připravovali k ukázce tréninku a minihokeje, účastníci hokejové soboty se shromáždili pod časomírou, kde byla pořízena společná fotografie.  Všem rodičům a dětem děkujeme za hojnou účast a budeme se těšit, že přijdou zase mezi nás.  

                                                                                                                             SK Žamberk, oddíl ledního hokeje

10.9. 2017

Tréninky všech kategorií najdete v kalendáři !!!

TOPlist