Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Aktuálně

27. 12. 2017

Pojďte si s námi v neděli 28. 1. 2018 zahrát hokej

Všechny Vás  v neděli 28.1. od 10:00 hodin srdečně zveme  na zimní stadion v Žamberku na akci Týden hokeje. 

Tuto lednovou neděli budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. SK Žamberk ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje pořádá na zimním stadionu v Žamberku  akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy.

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na pana Davida Brožka tel. 777 158 186, trenéra mládeže s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě.

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikání příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče zde získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

Pro účastníky Týdne hokeje je pak připravena ještě další výhoda. Každé dítě, které se na akci přihlásí do projektu Pojď hrát hokej a klub ho následně zaregistruje do Českého svazu ledního hokeje z. s. (ČSLH), získá poukaz v hodnotě 1500 Kč na nákup hokejové výstroje od CCM. Více informací o příspěvku na první hokejovou výstroj najdete v odkaze na webových stránkách SK Žamberk

https://www.pojdhrathokej.cz/page/default/e8316fce-8c4f-4b4c-a766-fb3936cd9046.

Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojď hrát hokej koná potřetí po celé České republice a celkově už počtvrté. Díky dosavadním ročníkům získalo první zkušenost s ledním hokejem téměř 11 000 dětí. Více informací najdete na  https://www.pojdhrathokej.cz/  v sekci Týden hokeje.

Videopozvánka na Týden hokeje najdete zde: 

https://www.youtube.com/watch?v=BnLxXmlMGx0&feature=youtu.be

                                                                                  Těší se na Vás  SK Žamberk, oddíl ledního hokeje

 

 

 

23. 9. 2017

Jak jsme si užili akci - Pojď hrát hokej v Žamberku

Dne 22. 9. 2017 se v 17:00 hod v Žamberecké tělocvičně U Žirafy uskutečnila jedna ze suchých variant Týdne hokeje. Původně naplánovaná akce na zimní stadion v Žamberku musela být z důvodu deště přesunuta „pod střechu“.  Hokejového náboru se zúčastnilo celkem 22 dětí. Po registraci, při které děti obdržely drobné dárky včetně hokejového dresu národního týmu, se rodiče odebrali do prezenční místnosti, kde byli pomocí instruktážního spotu seznámeni s tím, co obnáší mít doma malého hokejistu. Také byl samozřejmě představen SK Žamberk, oddíl ledního hokeje. Rodiče a následně i děti si prohlédli nutnou hokejovou výzbroj. Zatímco rodiče absolvovali tuto krátkou prezentaci, děti si za pomocí asistentek nalepily na zapůjčené přilby jmenovky a odebraly se do tělocvičny, kde pro ně byla připravena tři stanoviště. Vyzkoušeli si nejen střelbu na bránu, ale i mezi sebou „suchou verzi“ ledního hokeje.  Nechyběla ani ukázka suchého tréninku, kterou dostali za úkol mladší žáci a přípravka. Pro nováčky byla připravena i ukázka trofejí, které stávající malí „Divočáci“ získali na různých turnajích. Akce byla ukončena společnou fotografií a z usměvavých tváří malých návštěvníků bylo znát, že se jim malé hokejové odpoledne líbilo.

 

Sezóna 2017 - 2018

23. 8. 2017

Zahájení suché přípravy pro jednotlivé kategorie:

5. 9. 2017  a 12. 9. 2017              úterý            17 - 18 hod.  ročník 2009 a mladší

                                                                          18 - 19 hod. ročník 2008 a starší

7. 9. 2017  a 14. 9. 2017              čtvrtek          17 - 18 hod.  ročník 2009 a mladší

                                                                           18 - 19 hod. ročník 2008 a starší

Další termíny dle zajištění ledové plochy na ZS v RK.

S sebou: hokejku, rukavice, pití

ZS Žamberk

        

 

5. 3. 2017     -      Orlický deník  

Dne 27. 2. 2017 se v Divišově divadle v Žamberku uskutečnil 12. ročník udílení cen TALENT. Do kategorie "Sport družstva" byli nominováni i SK Divočáci Žamberk, oddíl ledního hokeje, ročník 2007 a ml.   

Článek: http://orlicky.denik.cz/kultura_region/cenu-ziskali-sportovci-i-vcelar-20170301.html

 

29. 1. 2017 

Hokejová sobota na Zimní stadionu v Žamberku

Dne 28. 1. 2017 se ve 14,30 hodin na zimním stadionu v Žamberku uskutečnila poprvé akce v rámci Týdne hokeje.  Rodiče s dětmi byli přivítáni a pokud měli rodiče zájem,  byly jejich děti do tohoto projektu zaregistrovány. „Malí hokejisté“ byli obdarováni dárky s hokejovou tématikou, nejzajímavějším byl reprezentační dres.   V 15,00 hodin byli rodiče v jedné ze šaten seznámeni prostřednictvím prezentace s klubem SK Žamberk, s četností tréninků, s nutnou hokejovou výzbrojí a s dalšími důležitými informacemi v souvislosti s ledním hokejem.  Mezitím si děti vyzkoušely v rámci tzv. suché přípravy střelbu na branku s tenisákem.  Dalším stanovištěm byl plechovkový terč a překážková dráha.   Vzhledem k tomu, že náš zimní stadion není krytý, mohl realizační tým připravit dětem malé překvapení s využitím nahromaděného sněhu.  Pozornosti tedy neušla uměle vytvořená „pytlová“ dráha, která byla speciálně pro děti na dnešní den postavena. Následně pomohl realizační tým složený z maminek a sester stávajících malých hokejistů dětem s oblékáním nutné výzbroje, aby mohly vyrazit na ledovou plochu a vyzkoušet si bruslení a lední hokej v praxi.  Pro tu pravou hokejovou atmosféru, byly tváře dětí pomalovány žluto-černými bojovými barvami Divočáků ze Žamberka.  Na ledové ploše se děti rozdělily do družstev.  Na kluzišti bylo pro děti připraveno pět stanovišť, kde si za asistence trenérů zkoušely své bruslařské dovednosti.  Na prvním stanovišti čekal na děti slalom zakončený střelbou na balón v bráně, na druhém stanovišti byla připravena překážková dráha opět ukončena střelbou na bránu, na dalším stanoviště na děti čekala hra „veverky“.  Na čtvrtém a pátém stanovišti byl pro „malé začínající hokejisty“ připraven fotbal a hra „mrazík“.   Na konec si trenéři rozdělili děti do dvou mužstev a ty si mohly vyzkoušet ve třetinách hřiště minihokej. Zatímco se devítiletí „Divočáci“ z hokejového klubu připravovali k ukázce tréninku a minihokeje, účastníci hokejové soboty se shromáždili pod časomírou, kde byla pořízena společná fotografie.  Všem rodičům a dětem děkujeme za hojnou účast a budeme se těšit, že přijdou zase mezi nás.  

                                                                                                                             SK Žamberk, oddíl ledního hokeje

10.9. 2017

Tréninky všech kategorií najdete v kalendáři !!!

TOPlist